Вхід на сайт

 
Меню сайту



 
Пошук
 
Розклад уроків

РОЗКЛАД УРОКІВ
на 2019/2020 н. р.
І семестр
 




 
Олімпіада




 
Учням






2020

https://prometheus.org.ua/

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України
2020





В Україні з'явилася онлайн-бібліотека, з якої можна завантажити всі шкільні підручники з першого по 11 клас. Надані для скачування матеріали відповідають програмі 2015 року. Для зручності вони розсортовані по класах навчання.


 
Категорії розділу
Атестація [8]
Оголошення [83]
Виховна робота [262]
Методична робота [21]
Психологічна служба [69]
Масові заходи [42]
Навчальний процес [26]
Профспілка [10]
Бібліотека [8]
Спорт [7]
Інформаційні технології [23]
“Клич друзів - граймо разом!” [4]
Klitschko Foundation
Краєзнавчий музей ім. І.К.Топала [3]
НУШ [1]
Нова українська школа
Дистанційне навчання [4]
ДО
ЗНО [1]
ДПА [0]
ІСУО [4]
ІСУО
Олімпіада [1]
 
Дай руку!..
 
ДРУЗІ САЙТУ

Департамент освіти і науки молоді та спорту Чернівецької ОДА

ІППОЧО

Управління освіти Глибоцької РДА 

Інформаційна система управління освітою

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Мої знання

Персональні сайти педагогів 


 
Слава Україні!

Героям слава!
 

Ми ними пишаємося. 
Ми їх пам’ятаємо. 
І завжди будемо пам’ятати!





 
Погода
Старий Вовчинець
 
Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Міні-чат
 
Головна » 2013 » Жовтень » 15 » Інтерв’ю з учасницею Всеукраїнського зльоту активістів учнівського руху «Моя земля – земля моїх батьків».
13:32
Інтерв’ю з учасницею Всеукраїнського зльоту активістів учнівського руху «Моя земля – земля моїх батьків».

    

      Літо 2013 року  залишилося приємним спогадом в серці  гуртківця Глибоцького ЦТКСЕУМ   Євдокії Турянської. Відпочинок, цікаве дозвілля, оздоровлення поєднувалося   з пізнавальною активністю та розвитком творчих здібностей. Перемога команди глибочан (членом цієї команди була і наша Євдокія) в обласному зльоті юних туристів-краєзнавців дала можливість захищати честь Буковини на 9-ому Всеукраїнському зльоті активістів учнівського руху «Моя земля – земля моїх батьків». Нам (ліцеїстам) було цікаво поспілкуватися з Дусею, дізнатися її думку про Зліт (інтервю було надруковане у шкільній газеті «Мікс скул)

 

 

Євдокіє, як ти провела велику частину своїх літніх канікул?

- Канікули справді видалися цікавими! Весь місяць липень ми (команда Глибоцького ЦТКСЕУМ) готувалися до обласного Зльоту краєзнавців, перемога на якому дала нам можливість захищати честь Чернівецької області на Всеукраїнському зльоті, який проходив в кінці липня в Центральному таборі Українського державного центру туризму і краєзнавства в Закарпатській області.

 -  Кого із юних краєзнавців Глибоцького району об’єднала участь у Зльоті?

 -  До складу команди Глибоцького ЦТКСЕУМ увійшли   Мар’яна Мицак і Владислав Цибуляк з Кам’янської школи,   Анастасія Пентелейчук з Коровійської ЗОШ, Роман Дручук з Корчівецької ЗОШ, Наталя Воробець, Марія Люта та Христина Банилівська з Глибоцької ЗОШ та я – представниця нашого ліцею. За час, проведений разом, ми здружилися і стали єдиною, згуртованою коандою, що дозволило нам гарно виступити.

- Я знаю, що програма Всеукраїнського зльоту  включала величезну кількість конкурсів та змагань.  Який з них тобі запам’ятався найбільше?

Першим конкурсом на зльоті була «Візитка команди», саме вона мені закарбувалася найбільше, мабуть тому, що була першою (я дуже хвилювалася). Члени нашої команди вдало, змістовно, емоційно представили Чернівецьку область, Глибоцький центр туризму, висвітливши пріоритети туристсько-краєзнавчої діяльності та здобутки кожного учасника команди.

   Скільки часу у вас було на відпочинок та спілкування з учасниками інших команд?

-  Упродовж шести днів команди з різних регіонів мали нагоду не тільки брати участь в різних краєзнавчих конкурсах, вікторинах, експедиційних маршрутах, а й  відпочити, поспілкуватися. У мене з’явилося багато друзів з різних регіонів України.

- Які людські якості допомогли учасникам команди здобути стільки призових місць?

Для всіх членів  нашого колективу була притаманна організованість, активність, взаєморозуміння, експресивність, прагнення до перемоги. Кожен з нас брав участь у майже всіх заходах на зльоті.

- Хто з дорослих очолював команду?

Ми дуже завдячуємо гарним організаційним здібностям керівників команди, якими  були Руслан Щур, Галина Сисолєтіна та Фера Софія Михайлівна, які вміло скерували нашу енергію у потрібне русло. 

- Якими саме знаннями, з яких предметів, потрібно було володіти на зльоті?

Це і історія України, географія, геологія, екологія, етнографія, археологія та туризм. Ми продемонстрували як теоретичні знання так і практичні, набуті на заняттях в гуртках та на шкільних уроках.

- Яке твоє найбільше досягнення?

Я взяла участь у конкурсі «Творчі майстерні». Тут я захищала науково-дослідницьку роботу з   екологічного   краєзнавства. Це був   звіт про роботу гуртка, експедиційного загону за два роки. Я     захистили свою роботу, відповіла на додаткові питання журі. У всіх виступах особливо високо цінувалось дослідження актуальних місцевих тем, проблем, відповідність ілюстративного матеріалу звіту, використання літературних та архівних джерел та практичне використання робіт, володіння матеріалом, культура мовлення.  Журі високо оцінило результати моєї роботи «Вивчення біоекологічних особливостей рослин приліцейної території» (керівник Лук’ян Ніна Іванівна),  і я виборола третє місце.

- Яким було ваше повернення додому?

Так як виступ наш був успішним, то і зустрічали нас вдома з відкритими обіймами. Наші  перемоги у конкурсах додавали гарного настрою. Поверталися ми додому щасливі й радісні. А скільки радості було у очах наших рідних! Скучили!

- Чи змінила тебе участь у Зльоті?

Так. Цей «корисний» досвід ще раз переконав мене, що успіху у житті можна добитися, лише наполегливо працюючи, розширюючи свій світогляд, збагачуючи свої знання.

- Успіхів тобі, Євдокіє!

  

 

  

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 1121 | Додав: Адмін
Всього коментарів: 0
avatar
ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ
Чапля Дмитро Петрович 


Інформаційний блог












ЛІЦЕЙ ЧЕКАЄ ВАС!..
Наша адреса:
60440
с.Старий Вовчинець
вул Головна, 7
Глибоцького району
Чернівецької області




Телефони:
директор: 5-56-10;
вчительська: 5-56-00;
музей: 5-56-36.
--------------------------
E-mail:    
21435920school@ukr.net
21435920@mail.gov.ua
Skype:
st.vovchinec.school.1986
Сайт: http://vovchynets1987.at.ua/

Скануй QR-код та відвідай сторінки нашого сайту!


-------------------------- 
   Ліцей на порталах:   

 


-  у соціальних мережах:


 

ВІТАЄМО!!!






***

КОМАНДА САЙТУ
Адміністратор:
Білійчук Жанна Василівна   
Модератори:
Лук'ян Ніна Іванівна
Каменюк Віра Василівна 
Єремій Галина Василівна
Передерко Катерина Аврамівна

ФОТОГАЛЕРЕЯ


***
***
***
***
 








***
***
Шкільний вальс
Сайти педагогів
[25.04.2024]
(0)

Архів записів