Вхід на сайт

 
Меню сайту 
Пошук
 
Розклад уроків

РОЗКЛАД УРОКІВ
на 2019/2020 н. р.
І семестр
 
 
Олімпіада
 
Учням


2020

https://prometheus.org.ua/

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України
2020

В Україні з'явилася онлайн-бібліотека, з якої можна завантажити всі шкільні підручники з першого по 11 клас. Надані для скачування матеріали відповідають програмі 2015 року. Для зручності вони розсортовані по класах навчання.


 
Категорії розділу
Атестація [8]
Оголошення [82]
Виховна робота [262]
Методична робота [21]
Психологічна служба [69]
Масові заходи [42]
Навчальний процес [26]
Профспілка [10]
Бібліотека [8]
Спорт [7]
Інформаційні технології [23]
“Клич друзів - граймо разом!” [4]
Klitschko Foundation
Краєзнавчий музей ім. І.К.Топала [3]
НУШ [1]
Нова українська школа
Дистанційне навчання [4]
ДО
ЗНО [1]
ДПА [0]
ІСУО [4]
ІСУО
Олімпіада [1]
 
Дай руку!..
 
ДРУЗІ САЙТУ

Департамент освіти і науки молоді та спорту Чернівецької ОДА

ІППОЧО

Управління освіти Глибоцької РДА 

Інформаційна система управління освітою

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Мої знання

Персональні сайти педагогів 


 
Слава Україні!

Героям слава!
 

Ми ними пишаємося. 
Ми їх пам’ятаємо. 
І завжди будемо пам’ятати!

 
Погода
Старий Вовчинець
 
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Міні-чат
 
Головна » Атестація
  Форма методичної роботи, спрямована на пошук, підтримку і пропаганду передового педагогічного досвіду, а також пропаганда діяльності всього педагогічного колективу з питань нових технологій організації освітньої та методичної роботи в Старововчинецькому ліцеї – це творчий звіт педагога, який атестується.

  Метою заходу «Грані творчої особистості педагога», який було проведено 26 березня у нашому навчальному закладі, стало підведення підсумків атестації педпрацівників у 2018/2019 навчальному році, ознайомлення з досвідом роботи вчителів, виявлення перспектив впровадження інтерактивних технологій, визначення перспектив запровадження інновацій.

   Глибоким аналізом та інноваційністю вирізнявся звіт вчителя інформатики ліцею Козачук Жанни Василівни.

 

 
    Під час проведення заходу вдалося створити умови для дієвої самоосвітньої діяльності педагогів та визначити продуктивні шляхи у напрямі «творчий учитель – творчий учень».
 

... Читати далі »

Категорія: Атестація | Переглядів: 634 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)

    На сьогодні людство володіє надзвичайно величезними інформаційними ресурсами.  Користування цими ресурсами можливе лише за умови володіння сучасними інформаційними технологіями, під якими розуміють цілеспрямовану організовану сукупність інформаційних процесів із використанням засобів комп’ютерної техніки. Широкомасштабне втілення в життя інформаційних технологій ставить перед суспільством завдання виховання інформаційної культури, яка передбачає не тільки розуміння їх сутності та основ функціонування, але й володіння знаннями й навичками у використанні сучасних інформаційних технологій для розв’язання пізнавально-освітніх, ділових, виробничих та інших проблем. Володіння цими знаннями стає обов’язковим атрибутом будь-якої професійної діяльності. 
   
   А підготувати учня до самостійного та успішного професійного майбутнього – завдання навчального закладу та безпосередньо, вчителів інформатики. Із своїм завданням вчитель інформатики Старововчинецького ліцею Козачук Жанна Василівна справилася на відмінно. Саме так оцінили результати роботи вчителя та її учнів на уроці вчителі, які відвідали відкриту майстерню вчителя.

 

Категорія: Атестація | Переглядів: 870 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 21.03.2019 | Коментарі (0)

  "Математик, так само, як художник або поет, створює узори" (Р. Харді).  Узори - це знання наших ліцеїстів. Формують в учнів   чіткість і точність думки, критичність мислення, алгоритмічну культуру вчителі математики Старововчинецького ліцею Турянська Ольга Василівна та Тюфтій Світлана Михайлівна. Обидві педагогині цьогоріч атестуються, бо досягли наступного рубежу своїх методичних надбань. Вчителі на високому рівні володіють інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовують та поширюють в освітньому середовищі.  Уроки  їхні цікаві, з використанням нестандартних форм проведення.  
    В рамках тижня педагогічної майстерності Ольга Василівна провела урок геометрії на тему: "Трикутники", Світлана Михайлівна показала урок алгебри у 8 класі "Квадратні рівняння".Під час уроків е
фективно використовувалися сучасні інформаційні технології, можливості Інтернету, були створені презентації.
   ... Читати далі »
Категорія: Атестація | Переглядів: 411 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 23.03.2018 | Коментарі (0)

    Робота атестаційної комісії ліцею  спрямована на виявлення покрокових успіхів у педагогічній діяльності вчителя, які виявляються у розумінні педагогом цілей освіти на сучасному етапі. Наша мета -  зробити ці кроки впевненими, необтяжливими, активними і бажаними, досягти якомога кращих результатів. 14 березня ділилася своїми методичними надбаннями вчитель початкових класів Топало Наталія Валеріанівна, яка в цьому році атестується. Це педагог із високим рівнем професіоналізму,  володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує. Пропонує для застосування в навчально – виховному процесі оригінальні, інноваційні ідеї, проводить уроки у нестандартній формі. Наталія Валеріївна провела  інтегрований урок математики та природознавства і продемонструвала свою готовність до роботи за новими освітніми тенденціями.

   ... Читати далі »

Категорія: Атестація | Переглядів: 277 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 20.03.2018 | Коментарі (0)

   Період атестації – це надзвичайно важливий етап діяльності педагога. Атестація для вчителів стає перевіркою особистого зростання, можливістю поділитися з колегами своїми здобутками та екзаменом на компетентність. Саме тому 15 березня у Старововчинецькому ліцеї педагогом-організатором Єремій Галиною Василівною було проведене відкрите заняття з елементами тренінгу для лідерів учнівського самоврядування «Комунікативні якості лідера – це…». Метою заходу було розширити знання дітей про комунікативні якості людини; розвивати комунікативні якості лідера; виховувати лідерів в дусі поваги до співбесідника. Перейняти досвід колеги мали змогу як   члени атестаційної комісії так і всі бажаючі педагоги ліцею.

Категорія: Атестація | Переглядів: 345 | Додав: Галина_Єремій_ | Дата: 16.03.2018 | Коментарі (0)

«Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання»

В.Сухомлинський
 

  Атестація педагогічних працівників Старововчинецького ліцею у 2017/2018 навчальному році проходитиме відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 “Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників” (із змінами і доповненнями, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 20.12.2011 № 1473 та від 08.08.2013 № 1135).

  У зв’язку із введенням в дію нового Закону України “Про освіту”, звертаємо увагу, що стаття 50 Закону України “Про освіту” визначає атестацію педагогічних працівників як систему заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності вчителя.
 Атестаційний період ... Читати далі »

Категорія: Атестація | Переглядів: 375 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

   29 березня 2013 року у Старововчинецькому ліцеї відбулося заключне засідання атестаційної комісії ліцею, на якому було дано об’єктивну оцінку кожного з 9 педагогів, які атестуються. Було враховано всі аспекти діяльності вчителів.
 
 
   За результатами атестації вирішено порушити клопотання перед атестаційною комісією управління освіти Глибоцької РДА про відповідність 5 педагогів раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і про відповідність 2 з них раніше присвоєному званню «старший вчитель» та про присвоєння 2 вчителям педагогічного звання «старший вчитель».         Атестаційна комісія ліцею підтвердила одному педагогу кваліфікаційну категорію «спеціаліст» і одному педагогу – «спеціаліст І категорії», а також присвоїла 1 педагогу кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» і одному педагогу – «спеціаліст ІІ категорії».
         Педагоги підготували свої творчі звіти до атестації у формі мультимедійних презентацій:
1. Презентація Єремій Г. В. http://www.authorstream.com/Presentation/sh19871998kshv-1776760/


2. Презентація Білійчук Ж. В. 
  ... Читати далі »
Категорія: Атестація | Переглядів: 634 | Додав: Лідія_Петрівна | Дата: 29.03.2013 | Коментарі (0)

   У останні дні лютого  у Старововчинецькому ліцеї  було проведено дні відкритих дверей  у 9 педагогів, які атестуються у  2013 році. Всі вони продемонстрували свою педагогічну майстерність, творчість, високий рівень кваліфікації , прагнення забезпечити високу ефективність навчально-виховного процесу. 
 
 Вчитель інформатики Білійчук Жанна Василівна  зуміла захопити  восьмикласників  практичною роботою, виконання якої  принесло їм  велике задоволення.
 
 
 
Балан Анатолій Григорович  продемонстрував колегам як він проводить розвиток емоційно-чуттєвої сфери учнів шляхом осягнення музичних образів, виховання любові до культури рідного краю.
Категорія: Атестація | Переглядів: 513 | Додав: Лідія_Петрівна | Дата: 26.02.2013 | Коментарі (0)

ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ
Чапля Дмитро Петрович 


Інформаційний блог
ЛІЦЕЙ ЧЕКАЄ ВАС!..
Наша адреса:
60440
с.Старий Вовчинець
вул Головна, 7
Глибоцького району
Чернівецької області
Телефони:
директор: 5-56-10;
вчительська: 5-56-00;
музей: 5-56-36.
--------------------------
E-mail:    
21435920school@ukr.net
21435920@mail.gov.ua
Skype:
st.vovchinec.school.1986
Сайт: http://vovchynets1987.at.ua/

Скануй QR-код та відвідай сторінки нашого сайту!


-------------------------- 
   Ліцей на порталах:   

 


-  у соціальних мережах:


 

ВІТАЄМО!!!


***

КОМАНДА САЙТУ
Адміністратор:
Білійчук Жанна Василівна   
Модератори:
Лук'ян Ніна Іванівна
Каменюк Віра Василівна 
Єремій Галина Василівна
Передерко Катерина Аврамівна

ФОТОГАЛЕРЕЯ


***
***
***
***
 
***
***
Шкільний вальс
Сайти педагогів
[05.03.2021]
(0)

Архів записів