МАТЕРІАЛИ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ОПРАЦЮВАННЯ: ТИСНИ ТУТ!
|
ХХІ століттяХ – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і дома, з досвідченими вчителями і самостійно.
І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма.
Ось і промайнув ще один навчальний рік і ми знову радісно вітаємо всіх вас. Сьогоднішнє свято - це підсумок плідної праці вчителів та учнів, яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Сьогодні, 10 травня, відбулося нагородження найкращих учнів району, які стали переможцями всеукраїнських конкурсів, обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт. Серед нагороджених були і учні Старововчинецького ліцею. Це ліцеїсти, які творять славу ліцею, а саме:
...
Читати далі »
|
2019
|
З метою організації якісного проведення зовнішнього незалежного оцінювання та на виконання наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26.09.2018 № 147 «Про підготовку та проведення апробацій завдань зовнішнього незалежного оцінювання у листопаді-грудні 2018 року», у Старововчинецькому ліцеї було проведено апробацію завдань з біології. Учасниками апробації стали 15 учнів 11 класу.
Адміністрацією ліцею були створені належні умови проведення апробації в аудиторіях: відсутність унаочнення з предмета апробації, наявність аудиторної дошки, годинника, окремого стола та стільця для кожного учасника, стола та стільця для працівника, який проводитиме апробацію завдань зовнішнього незалежного оцінювання, місця для особистих речей учасників (стіл, стільці тощо).
...
Читати далі »
|
чинні з 1 вересня 2018 року
|
Інформаційне оголошення про конкурси програми «Діти Створюють Країну»
Громадська організація «Українські креативні реформатори» запрошує взяти участь в 30 конкурсах міжнародної програми «Діти Створюють Країну».
Метою програми є виявлення, навчання та підтримка активних дітей.
...
Читати далі »
|
Всі народи світу - то Господні діти,
Всіх народів мови - то Господній дар,
Але мова мами - найрідніша в світі,
В ній є все: і святість, і краса, і чар..
Р. Завадович
Мова жива і багата, вона немов чисте джерело, що витікає з-під землі і напуває кожного, хто припаде до нього. Багата наша мова тому, що передається як заповіт, як найдорожча спадщина.
21 лютого до Дня рідної мови ліцеїсти Старововчинецького ліцею підготували літературно-музичну композицію "Наша мова - мова вічної землі, наше слово - слово вічного народу!". Цього ж дня написали диктант "Без мови немає народу".
Напрочуд яскравим виявився конкурс декламаторів і виконавців. Учні читали вірші і співали пісень про мову, бо тільки користуючись рідною мовою й активно розвиваючи її, народ може справно виконувати свою місію на землі.
...
Читати далі »
|
8 грудня у Старововчинецькому ліцеї проведено апробацію тестових завдань з історії. Ліцей створив належні умови проведення апробації в аудиторіях: відсутність унаочнення з предмета апробації, наявність аудиторної дошки, годинника, окремого стола та стільця для кожного учасника, стола та стільця для працівника, який проводитиме апробаційне тестування, місця для особистих речей учасників (стіл, стільці тощо). Апробацію проводив методист управління освіти Швець В.Г.. відповідно до наданих методичних рекомендацій.
|
Сьогодні, 30 листопада, у Старововчинецькому ліцеї було проведено пробне ЗНО з історії. Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки ліцеїстів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, адже проводилось воно з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2018 році.
|
Мова – це великий дар, який людина розвивала і вдосконалювала протягом тисячоліть. А мова, в свою чергу, розвивала і вдосконалювала людину. Ми пишаємось тим, що є носіями такої красивої, мелодійної мови.
9 листопада в День української писемності, учні нашого ліцею долучилися до написання радіодиктанту. А ще взяли участь у проведенні І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Автор матеріалу: Броска В.П.
|
20 жовтня, за ініціативи учнів 8 - 10 класу (Куляк Аліни, Марченко Миколи ,Бути Сергія, Бірюкової Христини, Жижій Оксани ), у ліцеї відбулася учнівська конференція на тему: «Вдаривши сильно по воді, поранишся сам». Учасниками конференції були – учні 6-10 класів та запрошені: сільський голова - Остафійчук Петро Радулович, представники депутатського складу сільської ради, член виконкому сільської ради - Гищук Лідія Петрівна, представник батьківського комітету ліцею - Куляк Марія Михайлівна.
На конференції Куляк Аліна презентувала роботу, в якій висвітлила такі міркування, завдання та запитання:
- Міркуємо про зменшення впливу забруднення на струмки та ставки села.
- Роздумуємо як зменшити негативний вплив людини на стан води.
- Прогнозуємо погіршення стану води, якщо люди не припинять її забруднювати.
- Передбачаємо непридатність води для використання людиною внаслідок забруднення.
- Надіємося побачити позитивні зміни вже завтра.
- Закликаємо не смітити на берегах маленьких струмків.
- Застерігаємо - якщо не припинити забруднення, ми можемо залишитися без води.
- Прагнемо очистити наші водні об’єкти від усіх видів забруднення.
|
Немає людей більш допитливих,
невгамовних, більш одержимих думками
про творчість, ніж учителі
В.Сухомлинський
Ці слова Василя Олександровича повною мірою характеризують групу "іменинників" - вчителів нашого ліцею, які атестуються у 2015/2016н.р. Сталося так, що у цю групу ввійшли у цьому році вчителі різних дисциплін: англійської мови (Оршевська Н.В.), захисту Вітчизни (Чапля Д.П.), фізичної культури (Баланюк П.І.), образотворчого мистецтва (Гавчук О.В.), хімії (Сидоряк Т.Д.), інформатики (Білійчук Ж.В.), початкових класів (Каменюк С.І.), соціальний педагог (Каменюк В.В.). Тому тиждень педмайстерності у нашому ліцеї був надзвичайно яскравим: не було жодного уроку схожого на урок колеги. Водночас усі уроки, заняття об'єднувала одна ідея: підготувати школярів до динамічного життя, де від своєчасного та правильно прийнятого рішення залежить життєвий успіх. Усі, хто відвідав уроки колег, отримали можливість переконатися, що за досвідом не треба далеко їздити: цікаві, творчі, нестандартні, охочі продемонструвати свої вміння вчителі - поруч.
Особливо відрадно, що у кожного з цих педагогів - сформована своя система роботи, яка дає хороші результати. На всіх уроках вчителі доступно і переконливо мотивували вихованців до сприймання навчального матеріалу.&
...
Читати далі »
|
«Вічне життя» під такою назвою бібліотекарями Старововчинецького ліцею Вакарюк В.П. та Каменюк Г.І спільно з вчителями української мови та літератури Броска В.П. та Марчук М.Г. організовано виставку художньої та наукової літератури І.Я. Франка. Його творча спадщина велика, вона є окрасою нашої літератури. Кожна дитина сприймає духовні скарби по-своєму і чим більше вона приймає її у своє серце, тим стане духовно багатшою.
|
15 жовтня 2015р. бібліотекарями Старововчинецького ліцею Вакарюк В. П. та Каменюк Г. І. проведено бібліотечний урок на тему: «Книга навчальна та для дозвілля».
Бібліотекарі спільно з учнями 2-гого класу, ще раз пригадали правила поводження з книгою та правила поведінки у бібліотеці. Учні переглянули мультфільм, який показав книгу, яка призначена саме для дозвілля. Учні розповіли, як книжка допомагає їм в навчанні. Вкінці уроку всі дітки вибрали книжечки для читання вдома.
Як до живих джерел глибоких,
Ми припадаємо до книг
Черпаємо снагу, неспокій
Та нездоланну правду з них.
Нас поведуть вони у мрію,
Щоб розпізнати суть буття.
Прийдешні нам шляхи відкриють
І стануть школою життя.
| |