Вхід на сайт

 
Меню сайту



 
Пошук
 
Розклад уроків

РОЗКЛАД УРОКІВ
на 2019/2020 н. р.
І семестр
 




 
Олімпіада




 
Учням






2020

https://prometheus.org.ua/

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України
2020





В Україні з'явилася онлайн-бібліотека, з якої можна завантажити всі шкільні підручники з першого по 11 клас. Надані для скачування матеріали відповідають програмі 2015 року. Для зручності вони розсортовані по класах навчання.


 
Категорії розділу
Атестація [8]
Оголошення [83]
Виховна робота [262]
Методична робота [21]
Психологічна служба [69]
Масові заходи [42]
Навчальний процес [26]
Профспілка [10]
Бібліотека [8]
Спорт [7]
Інформаційні технології [23]
“Клич друзів - граймо разом!” [4]
Klitschko Foundation
Краєзнавчий музей ім. І.К.Топала [3]
НУШ [1]
Нова українська школа
Дистанційне навчання [4]
ДО
ЗНО [1]
ДПА [0]
ІСУО [4]
ІСУО
Олімпіада [1]
 
Дай руку!..
 
ДРУЗІ САЙТУ

Департамент освіти і науки молоді та спорту Чернівецької ОДА

ІППОЧО

Управління освіти Глибоцької РДА 

Інформаційна система управління освітою

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Мої знання

Персональні сайти педагогів 


 
Слава Україні!

Героям слава!
 

Ми ними пишаємося. 
Ми їх пам’ятаємо. 
І завжди будемо пам’ятати!





 
Погода
Старий Вовчинець
 
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
 
Міні-чат
 
Головна » Методична робота
1 2 »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 756 | Додав: Адмін | Дата: 13.08.2017 | Коментарі (0)

  Тенденції розвитку освіти в Україні зумовили необхідність впровадження інноваційних процесів в освітній системі, заміну старих шаблонних освітніх моделей новими, нестандартними, творчими, прогресивними і водночас дієвими та адаптованими до сьогодення.

   Хрестоматійним став вислів К. Д. Ушинського про те, що «вчитель як фахівець живе доти, поки вчиться». Сприяти педагогу в цьому — провідна функція внутрішньошкільної методичної роботи ліцею. Варто пам’ятати про системно-інтегрований підхід до змісту методичної діяльності, суттєвим структурним компонентом якого залишається теоретичне навчання педагогів нашого навчального закладу.

Воно реалізується через проведення різноманітних методичних заходів. 26 березня 2019 року педагогічний колектив ліцею провів творчу наукову дискусію «Проектна діяльність учнів – одна з форм самостійної творчої роботи» — колективне обговорення питання, яке викликає суперечки, обмін думками, адже саме така форма методичної роботи посилює наукову спрямованість роботи педагога.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 630 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)

   26 лютого 2019 року на базі Старововчинецького ліцею відбувся семінар для вчителів математики з проблеми: «Формування науково-дослідницьких комптенцій учнів у процесі вивчення математики».
   Семінар відкрила методист управління освіти Глибоцької РДА Трошина Н.В., яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми.  В рамках семінару-практикуму педагоги ознайомилися з досвідом роботи вчителя математики Світлани Михайлівна Тюфтій, яка презентувала майстер-клас "Організація підготовчого етапу науково-дослідницької роботи". Ольга Василівна Турянська провела для присутніх урок-проект з учнями 7 класу на тему "Таємниці трикутника". 
   Чудовим доповненням роботи семінару стала інтелектуальна гра "Сім+Я" за участі двох команд: "Кмітливі" - команда батьків та "Допитливі" -  команда учнів. 
   В ході роботи районного семінару обговорювались питання «освітньої» та «предметної» компетентностей, ключових компетентностей, визначених у Державному стандарті базової і повної загальної середньої освіти. Значна роль надавалась питанням освітніх технологій та методик компетентнісної освіти та технологіям оцінювання компетентностей учнів.
   При підведенні підсумків були вироблені методичні рекомендації. Учителям математики було надано методичну допомогу щодо структури  компетентнісного уроку  та вимог щодо його підготовки та  проведення.
 
Категорія: Методична робота | Переглядів: 558 | Додав: Катерина_Передерко | Дата: 26.02.2019 | Коментарі (0)

   29 листопада розпочався І етап конкурсу «Вчитель року-2019» . Конкурсантка у номінації  «Географія» вчитель географії Старововчинецького ліцею Гуцуляк Тетяна Іллівна виконувала фахове тестування.
   У вівторок, 4 грудня, відбудеться урочисте відкриття районного етапу конкурсу. Далі вчителі продовжать змагання у 4 номінаціях: «Захист Вітчизни», «Основи здоров`я», «Французька мова» та «Географія». До участі у районному етапі конкурсу з географії приєднались колеги з Острицької ОТГ.
    Бажаємо молодому педагогу успіхів! 
   
Категорія: Методична робота | Переглядів: 409 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 30.11.2018 | Коментарі (0)

  24 квітня 2018 року наш ліцей приймав курсантів ІППОЧО  - вчителів зарубіжної літератури. Візит до нашого навчального закладу розпочався  екскурсією до краєзнавчого музейного комплексу ліцею. 

  

   Формування творчих компетентностей учнів на основі застосування різних форм, методів, прийомів і засобів навчання продемонструвала вчитель зарубіжної літератури та мистецтва Гнатчук Світлана Іванівна, яка майстерно провела поетично-мистецьку презентацію "Диво край". Вчителем-методистом  вдало було поєднано творчість живого класика української літератури Ліни Костенко та  картини-ілюзії Олега Шупляка, які сам автор називає «Двовзорами».

... Читати далі »

Категорія: Методична робота | Переглядів: 533 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 25.04.2018 | Коментарі (0)

   








Відповідь на запитання чи високорезультативне тестування є запорукою професійного успіху у кожного своя. Думок з цього приводу є безліч. Але так як фахове тестування - вимога сьогоднішнього часу, то у Старововчинецькому ліцеї воно було проведене. Для перевірки власних знань використовувалися завдання ЗНО попередніх років та завдання ІППОЧО (загальний модуль). Тестування проводилося анонімно.
 
Категорія: Методична робота | Переглядів: 586 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

    16 лютого у Старововчинецькому ліцеї відбувся семінар вчителів української мови та літератури з теми "Розвиток морально-етичних компетентностей на уроках української літератури".
     Вчителі-філологи побували на екскурсії в краєзнавчому музейному комплексі імені І.К.Топала.
Однією із виразних тенденцій оновлення навчання є пошук нестандартних уроків. Такий урок у 8-му класі на тему: "Проблема знеособлення людини в суспільстві за оповіданням В.Дрозда "Білий кінь Шептало" побачили учасники семінару.
   Гарне враження на вчителів-філологів справила літературно-музична вітальня за сторінками життя і творчості Лесі Українки "У Слові - доля".
    Такі уроки та виховні заходи посилюють в учнів мотивацію до навчання, розвивають почуття відповідальності, творчого пошуку, активізують бажання самореалізуватися, формується в учнів переконання про неповторність кожної людини та її право на внутрішню свободу.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 553 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 16.02.2018 | Коментарі (0)

Категорія: Методична робота | Переглядів: 527 | Додав: Адмін | Дата: 12.08.2017 | Коментарі (0)

Школа – святиня і надія народу. У школі навчають не тільки читати, писати, рахувати, мислити, пізнавати навколишній світ, багатства науки і мистецтва. У школі вчать жити.
В. Сухомлинський


   Професія вчителя завжди вимагала від тих, хто її обрав, повної віддачі. Учитель готується до свого найкращого уроку все життя... Така духовна і філософська основа нашої професії: щоб дати учням іскорку знань, вчителеві треба ввібрати ціле море світла.
   Саме на таких вчителів, у чиїх руках процес творення людини, багатий колектив Старововчинецького ліцею.
  Згідно річного плану роботи ліцею в період з 28.02 по 10.03.17 рр. у навчальному закладі проходить методичний тиждень педагогічної майстерності вчителів "Творчий учитель - творчий учень".
  Тиждень був спланований так, що поєднував різні напрямки роботи. Під час проведення тижня досвідчені вчителі показали комбіновані уроки, уроки закріплення вивченого, уроки систематизації та узагальнення вивченого матеріалу. Було представлено форми і методи роботи (презентації, проектна робота) учителя з учнями на різних етапах уроку з різними віковими категоріями дітей, а саме: методики закріплення та повторення матеріалу на різних етапах уроку, актуалізації опорних знань, активізації учнів, використання різноманітних інтерактивних методик та мультимедійних засобів на уроці.
   Впродовж тижня педагогічної майстерності проведено калейдоскоп відкритих уроків з :

... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 785 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 09.03.2017 | Коментарі (0)

 5 жовтня 2016 року на базі Старововчинецького ліцею відбувся семінар вчителів предмету "Захист Вітчизни". Керував роботою семінару Швець В.Г. Учасники семінару працювали над проблемою «Здійснення військово-патріотичного виховання, шляхом впровадження  дитячо-юнацької гри  «Сокіл» («Джура»). 
     Під час роботи семінару Дмитро Петрович Чапля  наочно ознайомив його учасників з основними етапами військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура). Були розглянуті правила, умови гри та суперечливі моменти у правилах гри та їх практичній реалізації.
   Основний наголос під час  роботи семінару зроблено на  патріотичному вихованні. Гості відвідали музейний комплекс імені Топало Івана Касіяновича, що є невід'ємною складовою   патріотичного виховання наших  ліцеїстів.
  Після екскурсії Білокриницьким прикордонним пунктом,  учасники семінару прийняли методичні рекомеднацї, відзначено високий рівень  військово-патріотичного виховання у ліцеї. 
     
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Методична робота | Переглядів: 748 | Додав: Катерина_Передерко | Дата: 05.10.2016 | Коментарі (0)

          Праця - найкращий шлях до того,
щоб любити життя.   
 Е. Роннан
 
   11 березня 2016 року відповідно до плану роботи РМЦ  у Старововчинецькому ліцеї відбувся семінар вчителів трудового навчання (обслуговуючої праці) шкіл Глибоцького району з проблеми: «Формування творчих компетентностей учнів  на уроках трудового навчання шляхом використання інтерактивних технологій та міжпредметних зв’язків».


   Гостинно зустрів вчителів директор ліцею Чапля Д.П., який коротко ознайомив учасників семінару із творчим колективом ліцею.
   Трошина Н.В., методист РМЦ ознайомила із планом роботи семінару. Усі учасники відвідали відкритий урок у 6 класі (дівчата)  на тему: «Виготовлення м’якої іграшки із капрону», який провела вчитель вищої категорії Сидоряк Тетяна Дмитрівна.
   Після уроку всі разом взяли участь у майстер-класі, який провела вчитель Кам’янської  ЗОШ І- ... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 983 | Додав: Galina_Yeremii | Дата: 12.03.2016 | Коментарі (0)


   10  березня 2016 року  на базі Старововчинецького ліцею відбувся районний  семінар заступників директора з навчально-виховної роботи з проблеми: «Невичерпний потенціал краєзнавства у навчально-виховному процесі  Старововчинецького ліцею". 
   Директор ліцею Д.П. Чапля  провів екскурсію по закладу «Запрошення до ліцейного всесвіту». Заступник директора з НВР Л.П. Гищук  поділилася  досвідом роботи  з проблеми: «Виховання учнів  засобами краєзнавства». Заступник директора з ВР  Н.І. Лук'ян презентувала  діяльність  учнівського наукового об`єднання «Пошук»  «Еволюція краєзнавчих досліджень у ліцеї».
   Педагоги продемонстрували використання  краєзнавчого принципу у навчально-виховному процесі  ліцею, який є опорним закладом з краєзнавчої роботи у Глибоцькому районі. Було обґрунтовано основні педагогічні умови підвищення ефективності формування  компетентностей учнів, моральних якостей підлітків, використовуючи краєзнавчі дослідження на уроках з усіх предметів, в позакласних заходах, подорожах, походах, при виконанні науково-дослідницьких робіт, при оформленні експозицій музею. Здійснено аналіз цього процесу з психолого-педагогічних позицій. Показано роль музейної педагогіки у формуванні світогляду вихованців.
Учасники семінару  взяли участь у весняному квесті «Глибоччина краєзнавча».
    Практична частина семінару під загальною назвою  «Експозиції музею – результат краєзнавчих досліджень  ліцеїстів, база му ... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 932 | Додав: Galina_Yeremii | Дата: 11.03.2016 | Коментарі (0)

 3 березня 2016 року  до Старововчинецького ліцею завітали  вчителі географії,  слухачі курсів  підвищення кваліфікації  при ІППО ЧО на чолі з методистом науково-методичного центру  природничо-математичних дисциплін   Віталієм Михайловичем Рибчинським і методистом  географії та економіки Глибоцького РМЦ Світланою Іллівною Лазурко.   Світлана Іллівна  представила гостям систему освіти Глибоччини, відзначила досягнуті  успіхи, напрацювання. Адміністрація, педагоги ліцею поділилися багаторічним  досвідом  використання  краєзнавства  у підготовці учнів до життя та патріотичному вихованні, проаналізували вплив комплексної краєзнавчої роботи на розвиток компетентностей учнів. Члени наукового об’єднання  «Пошук»  довели,  що виконання науково-дослідницьких робіт – вищий рівень  краєзнавчої роботи учнів і ознайомили присутніх  із своїми напрацюваннями та провели  із вчителями-географами пізнавальний  весняний квест «Глибоччина краєзнавча».
Ліцеїсти-екскурсоводи ознайомили  гостей із усіма залами Старововчинецького музейного комплексу. Присутні мали можливість переконатися, що у діяльності  краєзнавчого  музейного комплексу як і  у діяльності будь-якого сучасного музею наявні й педагогічні аспекти, що дозволяє стверджувати про застосування  цієї нової галузі педагогічної науки - музейної педагогіки. Палким прихильником і впроваджувачем у життя принципів музейної пе ... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 795 | Додав: Адмін | Дата: 03.03.2016 | Коментарі (0)

   17  вересня 2015року  до Старововчинецького ліцею  завітала група вчителів географії –  слухачів курсів підвищення кваліфікації  інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
    До плану роботи на базі  ліцею  було включено   питання обміну досвідом використання  музейної педагогіки для національного, патріотичного виховання підростаючого покоління. Курсанти  мали можливість відчути   трепетну любов вовчинецьких дітей до  традицій, звичаїв, до матеріальної культури  свого народу.  Незабутні враження залишилися  у групи  від  екскурсії по залах Старововчинецького краєзнавчого комплексу, яку провели екскурсоводи-ліцеїсти.
 Оскільки  наш ліцей є  опорною школою   за напрямком виховання учнів засобами краєзнавства, то за планом роботи група вчителів-географів була присутня на засіданні наукового товариства «Пошук» (керівник Лук'ян Н.І.). Знайомлячи гостей  із  своїми  пошуково-дослідницькими роботами, ліцеїсти продемонстрували  широкий спектр проблем, які вони досліджують, показали їх актуальність, переконали у важливості  отримання результатів та їх практичному використанні.  
 Схвилювала наших гостей  тривога  і занепокоєність   підлітків  демографічною ситуацією,  працевлаштуванням у своєму селі,  проблемами раціонального природокористування, про які розповіли    десятикласники Берегеч Ольга та Передерко Дмитро.  
Сподобалися педагогам юні дослідники Пилипець Степан, Качуляк  Олександра, Сидоряк Юрій, які  чітко відзвітували про хід і результати своїх дослідже ... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 1009 | Додав: Жанна_Козачук | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (0)

7 квітня у Старововчинецькому ліцеї Каменюк С.І. та Костенюк Л.Г. було проведено педагогічні читання "Майстерня гуманності. Творче мислення і сучасні методи його формування у школярів за досвідом Шалви Амонашвілі".

Дитинство – це ніби «кошик допомоги», з якого людина черпає знання і вміння протягом усього життя. Як наповнити цей кошик, не пошкодивши жодної грані тендітної дитячої душі? Як привити паростки любові, мудрості, людяності? Багаторічний досвід видатного грузинського педагога Шалви Олександровича Амонашвілі став у нагоді не одному поколінню вчителів. 
Гуманна педагогіка – це велика мудрість, у якій стверджується педагогіка світла. Гуманна педагогіка – це та, яка може наблизити дитину до пізнання самих себе. Обов’язок учителя- дати дитині радість пізнання. Учитель – творець, який дозволяє відкрити самого себе. Він віддається безкорисливо, щоб продовжити себе у своїх вихованцях, дати їм крила для польоту у життя.
Учитель – носій Світла. Народна мудрість говорить, що у справжнього вчителя уроки не для дітей, а з дітьми. Це вони, справжні вчителі – доторкаючись душі маленької людини, намагаються не поранити, не образити, обережно виростити, допомогти реалізувати себе у житті, ввійти у нього якомога чеснішими, добрішими, впевненішими.
... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 881 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 07.04.2015 | Коментарі (1)

3 березня у Старововчинецькому ліцеї вчителем Карпюк В.Г. був проведений відкритий урок з української літератури в 10 класі на тему: «Життя і творчість В. Стефаника. «Покутська трійця».
 
Метою уроку було розглянути життєвий і творчий шлях В. Стефаника як прозаїка-новеліста світового рівня, указати на новаторство тематики його творів;  розвивати в учнів уміння самостійно опрацьовувати літературні, критичні джерела, аргументувати власну думку про письменника та його творчість; виховувати повагу до митця як до особистості, любов до Батьківщини.
 
На уроці учні об’єдналися у три групи (Бібліографи, Дослідники, Літературознавці) відповідно до випереджувального завдання, яке вони виконували вдома.
... Читати далі »

Категорія: Методична робота | Переглядів: 967 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)

 
 
   Сьогодні, 20 лютого 2013 року, в Старововчинецькому ліцеї, відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району. 
Його тема: "Моделювання виховної роботи з учнями різних соціометричних груп" 
 
Роботу семінару розпочали з відвідин Краєзнавчого музею села Старий Вовчинець, де учасники семінару мали можливість ознайомитися з великою кількістю тематичних кімнат музею.
   Візитку закладу представила «Роксоланія» -- учнівське об’єднання.

   Згідно плану роботи, обговорення проблеми семінару проходило за участі методиста РМЦ Кришмару О.М., завуча з виховної роботи ліцею Лук'ян Н.І., класовода 2 класу - Вакарюк С.І., класних керівників 5 та 11-Б класів -Передерко К.А. та Тюфтій С.М.
Категорія: Методична робота | Переглядів: 828 | Додав: Ніна_Іванівна | Дата: 20.02.2013 | Коментарі (0)

   6 грудня 2012 року на базі Старововчинецького ліцею відбувся семінар вчителів історії.
   Тема семінару:  «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії та правознавства, як методу покращення якості знань учнів»
 Вчителі історії району стали учасниками  декількох етапів ділової гри з використанням ІКТ 
 - На першому етапі, учасникам ділової гри було запропоновано, після перегляду уривка фільма "Велика депресія" : 
 1. Скласти пазл (прикріпити на фліпчарті (мобільна дошка)). У конвертах, які були отримані групамі на початку заняття буб фото-пазл політичного діяча 30-х років та завдання для подальшої роботи.

2. Пояснити,  яким чином події відеоролика могли вплинути на встановлення режиму даного політика. 
3. Створити фото, відеопрезентацію про цього політика, використовуючи інтернет-ресурс (для кожної групи були підготовлені ноубуки з підключенням до мережі інтернет ).

4. Завдяки чому ця особа стала унікальною ? 
- Другий етап передбачав визначення право ... Читати далі »
Категорія: Методична робота | Переглядів: 802 | Додав: Катерина_Передерко | Дата: 06.12.2012 | Коментарі (0)

1-20 21-21
ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ
Чапля Дмитро Петрович 


Інформаційний блог












ЛІЦЕЙ ЧЕКАЄ ВАС!..
Наша адреса:
60440
с.Старий Вовчинець
вул Головна, 7
Глибоцького району
Чернівецької області




Телефони:
директор: 5-56-10;
вчительська: 5-56-00;
музей: 5-56-36.
--------------------------
E-mail:    
21435920school@ukr.net
21435920@mail.gov.ua
Skype:
st.vovchinec.school.1986
Сайт: http://vovchynets1987.at.ua/

Скануй QR-код та відвідай сторінки нашого сайту!


-------------------------- 
   Ліцей на порталах:   

 


-  у соціальних мережах:


 

ВІТАЄМО!!!






***

КОМАНДА САЙТУ
Адміністратор:
Білійчук Жанна Василівна   
Модератори:
Лук'ян Ніна Іванівна
Каменюк Віра Василівна 
Єремій Галина Василівна
Передерко Катерина Аврамівна

ФОТОГАЛЕРЕЯ


***
***
***
***
 








***
***
Шкільний вальс
Сайти педагогів
[22.12.2024]
(0)

Архів записів